Blog ten powstał z fotograficznej pasji oraz na skutek głębokiego przeświadczenia, że posiadanie niebanalnych, pięknych zdjęć wpłynie nie tylko na nowe odkrywanie rzeczywistości, ale również na jakość Waszych wspomnień.

Oddaję Wam siebie, swoje zaangażowanie, czas i sprzęt. Oddaję do dyspozycji profesjonalne studia fotograficzne, znakomitą ekipę stylistów, wizażystów, z którymi współpracuję. Pamiętajcie: dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych!

Zdjęcia ślubne, fotografia ślubna Warszawa, zdjęcia żywności, packshot – Fotograf Marcin Lewandowski

 

© Copyright Wszystkie fotografie na tej stronie i prawa do nich należą do ich twórców. Fotografie nie mogą być kopiowane, drukowane ani zmieniane bez pisemnej zgody fotografa który je wykonał – czyli mojej: Marcin Lewandowski- fotograf Warszawa

mówią, że fotograf jest tak dobry, jak jego ostatnie zdjęcia ;-) – zapraszam:

———————————————————————————————————♥———————————————————————————————————

Nawet nie wyobrażacie sobie, jak miło ukraść trochę czasu aby fotografować dla siebie!!! Temat? Pasja człowieka, styl życia, historyczne rekonstrukcje, turniejowy full – kontakt, męstwo i chwała. Niejako przy okazji – galeria portretów i scenek rodzajowych… To wszystko rejestrowałem w niespełna półtora godzinnym, krótkim, niezwykle słonecznym reportażu. Rycerskie Mistrzostwa Świata – Bitwa Narodów a.d. 2012. Zapraszam

tn_100 (66), Rycerskie Mistrzostwa Świata - Bitwa Narodów, fotograf Marcin Lewandowski

Kochani, rzucam na tapetę kolory tego lata! Żółcie i czerwienie, pomarańcze, a te piegi!!! ech… Mariola pomaga rodzicom w lunaparku nad Bałtykiem. Nazwy miejscowości nie zdradzę – nie radzę sobie z tłumami na plaży i kolejką po rybę :-) .

Mariola

Mariola

więcej zdjęć Marioli w zakładce EXTRA

Jak wyrwać z rąk Krasnali Królewnę Śnieżkę?!?

Królewna Śnieżka (niem. Schneewittchen) – jedna z najbardziej popularnych baśni braci Grimm. Na życie pięknej królewny dybie zła macocha-czarownica, zazdrosna o jej urodę. Początkowo każe ją zabić myśliwemu, a na dowód wykonania rozkazu pokazać jej serce. Myśliwy lituje się nad dziewczyną i zostawia ją w lesie, dostarczając na zamek serce zająca. Śnieżka znajduje w lesie domek, należący do krasnoludków i zamieszkuje z nimi. Zła macocha dowiaduje się jednak, że Śnieżka żyje i, zmieniając postać, trzy razy usiłuje ją zabić. Dwukrotnie królewnę ratuje przybycie krasnoludków, za trzecim razem Śnieżka zjada połowę zatrutego jabłka. Zrozpaczone krasnoludki, myśląc, że nie żyje, układają ją w szklanej trumnie. Przejeżdżający nieopodal książę, zachwycony urodą dziewczyny błaga, by krasnoludki podarowały mu ciało Śnieżki. Podczas poruszenia trumny Śnieżce wypada z ust zatruty kawałek jabłka i budzi się ona do życia. Książę natychmiast się jej oświadcza. Zaproszonej na wesele macosze ze złości pęka serce.

fotograf Warszawa

Co może Ci się przydarzyć na sesji Casting?!?

Poszukiwana Twarz na okładkę Prini?

fotograf  Warszawa

Twoja twarz na okładce Prini?!

Mariusz wpadł do studia znienacka po polaroidy potrzebne mu do wysłania dla agencji aktorskiej. Z rozpędu zrobiliśmy trochę zdjęć ponad zakres oferty CASTING – klik, klik!

Mariusz w sesji Casting

Zapraszam do zakładki OFERTA – stare, nowe i najnowsze oferty…

jak zdjęcia kulinarne:Zdjęcia potraw, alkoholi i napojów  Zdjęcia wnętrz, dekoracji, nakryć  Dokumentację przygotowania potraw  Reportaż z degustacji alkoholi, popisów baristów, somalierów  Obsługę fotograficzną eventów, spotkań, szkoleń, wernisaży  Zdjęcia reklamowe z udziałem modelek/modeli

Posłuchajcie tego: Zaz “Je Veux” –

“Pragnę miłości, radości, poczucia humoru, to nie wasze pieniądze sprawią że będę szczęśliwa, chcę serca na dłoni, razem odkryjemy wolność, zapomnijcie o banalnej rzeczywistości. W refrenie jest raczej zapomnijcie o wszystkich waszych banałach, witam w mojej rzeczywistości (gdzie rzeczy materialnie nie są najważniejsze)”…


Ileż to się człowiek namęczy z tymi sesjami… i znikąd pomocy; musisz być wizażystą, robić m-upy, czesać naturalnie też wypada umieć, stylizacje, charakteryzacje, no i… fotografem musisz być przecież :-)

tu zauważyłem, że haftka nie TAK! I całe szczęście – jak zwykle objuczony sprzętem…

 
tu zauważyłem, że haftka nie TAK! I całe szczęście :-)

W ostatni piątek moje studio odwiedziły 2 Anie: Ania klientka i Ania wizażystka. Bawiliśmy się Pin-up’owo ;-)

pin-up gilrlWięcej zdjęć z tej sesji (wkrótce) TUTAJ

www.blog.fotomaximus.com

————————————————————————-Więcej zdjęć z tej sesji – klik, klik … —————————-

I jeszcze zapowiedź krótkiej serii zdjęciowej Ani – zrobiliśmy tak z rozpędu niejako, aby odpocząć od studia.

sesja Hindu - zapowiedź

Więcej zdjęć z tej sesji na stronie EXTRA