Blog ten powstał z fotograficznej pasji oraz na skutek głębokiego przeświadczenia, że posiadanie niebanalnych, pięknych zdjęć wpłynie nie tylko na nowe odkrywanie rzeczywistości, ale również na jakość Waszych wspomnień.

Czym jest dla mnie „dobra fotografia ślubna”? To świeże, kreatywne spojrzenie na ślub i wesele. To dynamiczny reportaż, maksymalne wykorzystanie każdej sytuacji w jakiej znajdę się ja i Młoda Para. To praca na pełnych obrotach, to uchwycenie silnych emocji i bliski kontakt z ludźmi. „Dobra fotografia ślubna” to łamanie konwencji, operowanie nietypowymi kadrami, wyczulenie na detal. To opowiedzenie historii z wielu punktów widzenia.

Oddaję Wam siebie, swoje zaangażowanie, czas i sprzęt. Oddaję do dyspozycji profesjonalne studia fotograficzne, znakomitą ekipę stylistów, wizażystów, z którymi współpracuję. Pamiętajcie: dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych!

Zdjęcia ślubne, fotografia ślubna Warszawa, zdjęcia żywności, packshot – Fotograf Marcin Lewandowski

Jeżeli macie ochotę zobaczyć więcej moich zdjęć, to polecam:

www.fotomaximus.com – maxymalna fotografia ślubna

www.fotomarceli.com – panel fotograficzny

© Copyright Wszystkie fotografie na tej stronie i prawa do nich należą do ich twórców. Fotografie nie mogą być kopiowane, drukowane ani zmieniane bez pisemnej zgody fotografa który je wykonał – czyli mojej: Marcin Lewandowski- fotograf Warszawa

mówią, że fotograf jest tak dobry, jak jego ostatnie zdjęcia ;-) – zapraszam:

———————————————————————————————————♥———————————————————————————————————

Jeśli macie kółeczko w myszce i ochotę na feerię barw, świateł i cieni zapraszam do galerii Magdy i Pawła na ich niesamowite wesele. Uwaga: dużo zdjęć!!!

Zabawę prowadzili i animowali świetni DJ-eje http://www.imprezazwodzirejem.pl/, którzy porwali do zabawy wszystkie pokolenia gości.

tn_001 (69), zdjęcia ślubne Warszawa, fotograf na ślub Warszawa, zdjęcia z wesela Warszawa

Nawet nie wyobrażacie sobie, jak miło ukraść trochę czasu aby fotografować dla siebie!!! Temat? Pasja człowieka, styl życia, historyczne rekonstrukcje, turniejowy full – kontakt, męstwo i chwała. Niejako przy okazji – galeria portretów i scenek rodzajowych… To wszystko rejestrowałem w niespełna półtora godzinnym, krótkim, niezwykle słonecznym reportażu. Rycerskie Mistrzostwa Świata – Bitwa Narodów a.d. 2012. Zapraszam

tn_100 (66), Rycerskie Mistrzostwa Świata - Bitwa Narodów, fotograf Marcin Lewandowski


Sezon 2012 w pełni. Już teraz dziękuję Wam za wspólne, cudowne chwile. Jeśli tylko czas pozwoli, będę dodawać kolejne reportaże ślubne. Teraz plener Magdy i Bartka, ich niesamowite wesele, oraz kilka klatek z reportażu.

plener ślubny Warszawa, zdjęcia plenerowe Warszawa, fotograf na ślub Warszawa

tn_kIMG_0680, zdjęcia ślubne Warszawa, fotograf na ślub Warszawa, fotografia ślubna Warszawa

Ania i Bartek na Starym Mieście w sesji narzeczeńskiej KLIK > KLIK

001

Kamila i Aleksander KLIK, KLIK …

Sesja przedślubna Beaty i Andrzeja KLIK< KLIK…

Łazienki Królewskie, zdjęcia ślubne Warszawa fotograf Warszawa

ZAZ – bardzo miłe dla ucha :-)

Jesienne plenery rozpoczęte !!! Niesamowicie pozytywnie zakręcona para: flamenco Elizy i opanowanie Pawła. Pozdrawiam kochani, a Was zapraszam do galerii. KLIK, KLIK …

tn_kIMG_3601, jesienny plener, zdjęcia plenerowe Warszawa, Marcin Lewandowski fotograf

®

Kochani, rzucam na tapetę kolory tego lata! Żółcie i czerwienie, pomarańcze, a te piegi!!! ech… Mariola pomaga rodzicom w lunaparku nad Bałtykiem. Nazwy miejscowości nie zdradzę – nie radzę sobie z tłumami na plaży i kolejką po rybę :-) .

Mariola

Mariola

więcej zdjęć Marioli w zakładce EXTRA

Sezon ślubny w pełni: napięte terminy (lecz zawsze dostajecie swoje zdjęcia najpóźniej 3 dnia!!!), ogólnie czasu wolnego brak, rozżarzone lufy obiektywów, i teraz tylko zapowiedź tego, co będziecie mogli obejrzeć, gdy czas pozwoli. Przez Wami Agnieszka i Paweł w sypialni apartamentu ślubnego z rozgwieżdżonym niebem nad głową, podczas najdłuższego dnia w roku.

apartament nowożeńców, dom weselny Salwin pod Wyszkowem

apartament nowożeńców, dom weselny Salwin pod Wyszkowem

Niekiedy jestem świadkiem niezwykłych ceremonii…

tn_k0001 blog, zdjęcia w kościele Warszawa, Dewajtis 3, kościół NPNMP, ksiądz niezwykły

Cadillac story motor car – czyli krótka seria o motoryzacji i…

wielkiej miłości Ani i Marcina

tn_12, zdjęcia ślubne warszawa

Q-ltura – pisał i pstrykał FotoMaximus

Wystawa „Kobiety” Annie Leibovitz na ogrodzeniu Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego – od 16 kwietnia do 15 maja.

Spodziewałem się więcej. Zajętego fotogramami (całego!) ogrodzenia wzdłuż Alei Ujazdowskich, podpisanych prac i … czytaj i oglądaj > – klik, klik!!!

Q-ltura – pisał i pstrykał FotoMaximus

Q-ltura – pisał i pstrykał FotoMaximus

FotoMaximus na FB

Uwaga! Już od 1 maja HAPPY WEEK, czyli szczęśliwy tydzień dla fanów FotoMaximus’a. Sesje beauty, portret, booki modelek i inne, w ramach promocji studia na hasło FOTOMAXIMUS już z 50% zniżką (z wizażem!!!). Zapraszam także wszystkie zakochane pary i szczęśliwe rodzinki z maluchami. Szczegóły i zapisy na terminy mail’em.

Sesja “Zakochani” Izy i Norberta do obejrzenia TUTAJ

Sesja Zakochani

Sesja “Kreatywna” Mouminy Barre do obejrzenie TUTAJ

tn_1ablog

———————————————————————————————————-

Ostatnio moje studio odwiedziła modelka Monika Kręt, której bardzo brakowało portretów. Śpieszyliśmy się z sesją aby dorobić kilka zdjęć do book’a modelki przed jej wyjazdem na pokazy do Tokyo. Powodzenia Moniko! Trzymamy kciuki za Twoje sukcesy i wszystkich pięknych Polek pracujących na światowych wybiegach :-)

Monika Kret - booki modelek, sesje modowe, portret

więcej zdjęć z tej sesji…

oraz z innej :-)

&

… kilka zdjęć z sesji modelingowej Asi Mazur – zdjęcia Modeling Kreacja…

Asia Mazur sesja modelingowa

tuż przed ślubem wbijamy 13! do tego wspólnie i świetnie się bawiąc!

więcej zdjęć … KLIK, KLIK…

Renata i Robert - sesja narzeczeńska w klubie bilardowym

Renata i Robert - plener bardzo zimowy i deszczowy...

Jak wyrwać z rąk Krasnali Królewnę Śnieżkę?!?

Królewna Śnieżka (niem. Schneewittchen) – jedna z najbardziej popularnych baśni braci Grimm. Na życie pięknej królewny dybie zła macocha-czarownica, zazdrosna o jej urodę. Początkowo każe ją zabić myśliwemu, a na dowód wykonania rozkazu pokazać jej serce. Myśliwy lituje się nad dziewczyną i zostawia ją w lesie, dostarczając na zamek serce zająca. Śnieżka znajduje w lesie domek, należący do krasnoludków i zamieszkuje z nimi. Zła macocha dowiaduje się jednak, że Śnieżka żyje i, zmieniając postać, trzy razy usiłuje ją zabić. Dwukrotnie królewnę ratuje przybycie krasnoludków, za trzecim razem Śnieżka zjada połowę zatrutego jabłka. Zrozpaczone krasnoludki, myśląc, że nie żyje, układają ją w szklanej trumnie. Przejeżdżający nieopodal książę, zachwycony urodą dziewczyny błaga, by krasnoludki podarowały mu ciało Śnieżki. Podczas poruszenia trumny Śnieżce wypada z ust zatruty kawałek jabłka i budzi się ona do życia. Książę natychmiast się jej oświadcza. Zaproszonej na wesele macosze ze złości pęka serce.

fotograf Warszawa

Co może Ci się przydarzyć na sesji Casting?!?

Poszukiwana Twarz na okładkę Prini?

fotograf  Warszawa

Twoja twarz na okładce Prini?!

Mariusz wpadł do studia znienacka po polaroidy potrzebne mu do wysłania dla agencji aktorskiej. Z rozpędu zrobiliśmy trochę zdjęć ponad zakres oferty CASTING – klik, klik!

Mariusz w sesji Casting

Zapraszam do zakładki OFERTA – stare, nowe i najnowsze oferty…

jak zdjęcia kulinarne:Zdjęcia potraw, alkoholi i napojów  Zdjęcia wnętrz, dekoracji, nakryć  Dokumentację przygotowania potraw  Reportaż z degustacji alkoholi, popisów baristów, somalierów  Obsługę fotograficzną eventów, spotkań, szkoleń, wernisaży  Zdjęcia reklamowe z udziałem modelek/modeli

Posłuchajcie tego: Zaz “Je Veux” –

“Pragnę miłości, radości, poczucia humoru, to nie wasze pieniądze sprawią że będę szczęśliwa, chcę serca na dłoni, razem odkryjemy wolność, zapomnijcie o banalnej rzeczywistości. W refrenie jest raczej zapomnijcie o wszystkich waszych banałach, witam w mojej rzeczywistości (gdzie rzeczy materialnie nie są najważniejsze)”…


Ileż to się człowiek namęczy z tymi sesjami… i znikąd pomocy; musisz być wizażystą, robić m-upy, czesać naturalnie też wypada umieć, stylizacje, charakteryzacje, no i… fotografem musisz być przecież :-)

tu zauważyłem, że haftka nie TAK! I całe szczęście – jak zwykle objuczony sprzętem…

 
tu zauważyłem, że haftka nie TAK! I całe szczęście :-)

W ostatni piątek moje studio odwiedziły 2 Anie: Ania klientka i Ania wizażystka. Bawiliśmy się Pin-up’owo ;-)

pin-up gilrlWięcej zdjęć z tej sesji (wkrótce) TUTAJ


Najświeższy NEWS z Elite Studio (jakże gościnnie i coraz dłużej). Pozowała  Ania, m-up Barrbra Perkowska-Princess, czesała Justa. Wszyscy pytali, czemu taka stylizacja… no cóż: The Crow i już. Efekty oceńcie sami!www.blog.fotomaximus.com

————————————————————————-Więcej zdjęć z tej sesji – klik, klik … —————————-

I jeszcze zapowiedź krótkiej serii zdjęciowej Ani – zrobiliśmy tak z rozpędu niejako, aby odpocząć od studia.

sesja Hindu - zapowiedź

Zdjęcia Ani z zegarem wyróżnione na stronie głównej www.fotomody.pl

Zdjęcia Ani z zegarem wyróżnione na stronie głównej www.fotomody.pl

Osobiście uważam, że portal www.fotomody.pl w odróżnieniu od Maxmodels.pl pozwala łatwiej znaleźć fotografowi interesujące osoby do współpracy. Ułatwia to zarówno czytelniejszy interfejs użytkownika jak i sama społeczność tu zgromadzona, myśląca profesjonalnie o modzie.

Więcej zdjęć z tej sesji na stronie EXTRA

——————————————————————————————————————————————————————————————————————-♥

W piękny wrześniowy poranek wraz z Ewą i Konradem zrealizowaliśmy zaległy plener ślubny.

zapowiedź – wkrótce więcej zdjęć tej wspaniałej pary

pewnego pięknego jesiennego dnia a.d. 2010r. ... - więcej zdjęć wkrótce

 

Ewo i Konradzie. Życzę wam samych pogodnych dni (jak podczas naszego pleneru), mnóstwo miłości i przyjaźni!!!

 

:-)