Zdjęcia typu CASTING (Polaroidy) dla modelek, hostess/hostów, aktorów, statystów…

dla:
ambitnych
odważnych
zdecydowanych
lubiących twórcze działanie
nieulegających stereotypom
kreatywnych

Czy chciał/a byś dostać się do wymarzonej agencji modeli/lek? Uważasz, że to strata czasu i energii starać się o udział w programie Top Model… Nie stać Cię na zrealizowanie profesjonalnego portfolio? A może chcesz zostać hostem/hostessą, interesuje Cię praca statysty na planach filmowych, TV i reklamach?

“Gdy szukam modelki do projektu, pokazu czy zdjęć często otrzymuję zdjęcia po wizażu, charakteryzacji, stylizacji … I nie wiem jak modelka wygląda, czy ma łatwą cerę, jakie ma proporcje, kolor oczu, włosy itd. Wszystko zmienione pięknie przez wizaż, stylizację, Photoshopa i …  fotografa” … “zatem, posiadanie aktualnych Polaroidów jest niemniej ważne, jak Book modelki z najlepszymi jej zdjęciami” – cytaty agenta Elite Models Studio.

Zacznij od zdjęć typu “CASTING” wymaganych w ocenie modelki, hostessy, aktora, statysty. Pamiętaj: posiadanie tych kilku zdjęć to przepustka do dalszych działań!!!

Standardowo robimy 8 – 20 ujęć. Zawsze jednak podstawowy zestaw POLAROID’ów składa się z ujęć: 1 portret (bardzo lekki makijaż lub brak – ocena cery, kształtu oczu, ust, proporcji), 1 półzbliżenie (ocena: głowa, szyja, ramiona) 1 sylwetka przodem, 1 sylwetka bok, 1 sylwetka tyłem, 1 siedzące przodem lub bokiem i na koniec kilka zdjęć w układzie “pozowanie do obiektywu”.

Ubiór do POLAROIDÓW to standardowo: bikini ew. kostium jednoczęściowy, szpilki, koszulka na ramiączkach, jeansy, sukienka przed kolana „przy ciele”, ew. szorty. Chodzi o pokazanie sylwetki; bez makijażu, włosy naturalne.

Sesje “CASTING” wykonujemy w Studio PixeLarte w każdy czwartek. Koszt 8 – 20 szt. zdjęć to 150 pln. Swój materiał na DVD otrzymujesz na miejscu i zaczynasz wysyłanie zdjęć do Agencji. Ich adresami dysponujemy :-) Teraz Twoja kariera zależy od Ciebie ;-)

Na najlepsze modelki i modeli czeka umowa komercyjna i propozycja zarobkowa. Nic Cię nie zobowiązuje (umowa bez wyłączności) a możesz starać się już zarabiać. Bliższe informacje na miejscu, telefonicznie lub mailem.

Kontakt ze mną – od Niedzieli do Niedzieli:

Marcin Lewandowski

ml@fotomarceli.com

ml@fotomaximus.com

tel.  600 718 264

Adres studia, mapka…

 ul. Wynalazek 3 lok. 2

02-677 Mokotów, Warszawa, Poland

studyjne zdjęcia typu CASTING

Zapraszam do obejrzenia kilku przykładów z sesji POLAROID / CASTING:

Wszystkich malkontentów, “niezdecydowanych” i nie wierzących we własne możliwości zapraszam do STUDIA w każdy czwartek. Na zdjęciach Polaroid nie trzeba wyglądać – wystarczy być, a na sesji powstają Wasze wymarzone portrety, testówki będące często wstępem do świata modelingu, aktorstwa… bądź refleksji, uśmiechu i dobrego samopoczucia ;-)

Więcej zdjęć z tej sesji TUTAJ

Kasia - sesja Casting

Kasia - sesja Casting

Uważam, że każda modelka, fotomodelka, aktor czy hostessa powinni znać przynajmniej podstawy makijażu. Umiejętność przydatna, niezbędna (?), pożądana! Ponieważ na sesji casting nie ma wizażystki, Kasia malowała się sama. Kilkanaście “klatek” pozwoliło Kasi na luz potrzebny do osiągnięcia takich rezultatów:

Kasia - sesja Casting

Kasia - sesja Casting

Kasia - sesja Casting

Co może Ci się przydarzyć na sesji Casting?!?

Poszukiwana Twarz na okładkę Prini?

fotograf  Warszawa

Kilka zdjęć z sesji Mariusza. Jest niezwykle wysportowany, kreatywny i uzdolniony aktorsko. Świetny materiał na kaskadera jednej akcji ;-) w nowym filmie Skolimowskiego, hehehe

Mariusz wpadł do studia znienacka po polaroidy potrzebne mu do wysłania dla agencji aktorskiej. Z rozpędu zrobiliśmy trochę zdjęć ponad zakres oferty CASTING – klik, klik!

Mariusz - sesja Casting

Mariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja CastingMariusz - sesja Casting

Archi – początkujący aktor

(w takiej sesji dominują portrety i półzbliżenia, Archi pozuje aktywnie, jak do kamery lub przed publicznością, ja podrzucam mu tematy…)

zdjęcia aktorskie typu CASINGzdjęcia aktorskie typu CASTINGzdjęcia aktorskie typu CASTINGzdjęcia aktorskie typu CASTINGzdjęcia aktorskie typu CASTINGzdjęcia aktorskie typu CASTINGzdjęcia aktorskie typu CASTINGzdjęcia aktorskie typu CASTINGzdjęcia aktorskie typu CASTINGzdjęcia aktorskie typu CASTINGzdjęcia aktorskie typu CASTINGzdjęcia aktorskie typu CASTING

I jeszcze kilka ujęć Piotra – portrety aktorskie

portret aktorski - sesja CASTINGportret aktorski - sesja CASTINGportret aktorski - sesja CASTINGportret aktorski - sesja CASTING

Sesja typu CASTING jest dobrym wyjściem do zdjęć “portret kreatywny”

portret kreatywny zrealizowany podczas sesji CASTING

Dziecięca sesja castingowa – modelka Kasia

dziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTINGdziecięca sesja CASTING

Kilka ciekawych porad dotyczących cech modelki, tego co musi umieć, jaka powinna być, oraz na jakich zasadach opiera się Agent ją rekrutujący.

Modelka musi:

 • podobać się - Modelka musi zachowywać i wyglądać tak, aby podobała się klientom i publiczności. Truizm, ale wynikają z niego bardzo ciekawe wnioski, o którym opowiem w następnym poście.
 • znać swoje ciało – Ta pozycja mogła Cię zaskoczyć, ponieważ pewnie wydaje Ci się, że dobrze znasz swoje ciało. Szydło wychodzi z worka przy pierwszej sesji zdjęciowej. Pozując wydaje Ci się, że to dobrze wygląda, a na zdjęciach wychodzi dramat. Nie przejmuj się tym. Znajomość swojego ciała to umiejętność, którą można nabyć. Ale to wymaga pracy – dlatego znalazło się to na tej liście.
 • dbać o swoje ciało – To bardzo ważny system czynności, które są elementem Twojej pracy. W to wchodzą ćwiczenia, sport, dieta ale również kosmetyki i pielęgnacja.
 • utrzymywać dobrą kondycję psychiczną – O tym nie przeczytasz w żadnym z poradników dostępnych w internecie i nie powie Tobie o tym żaden agent w agencji modelek. A to dlatego, że nie mam on o tym pojęcia. Modelka pracuje nie tylko swoim ciałem i wizerunkiem, ale również swoją osobowością – dbaj o nią równie dobrze jak o ciało!
 • dotrzymywać terminów – Zasada, która sprawdza się w każdym miejscu pracy i ceniona przez każdego pracodawcę. I wierz mi, że jest to umiejętność, której można się nauczyć. Jeśli jesteś spóźnialska to przygotuj się na to, że agencja będzie chciała się o tym dowiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej. Będzie również to sprawdzać w czasie późniejszym.
 • dotrzymywać słowa – Podobnie jak z dotrzymywaniem terminu. Agencja to sprawdzi i się dowie. Wcześniej czy później.
 • odbierać wiadomości i potwierdzać - Może wydawać się dziwne, że wliczam to do obowiązków związanych z pracą, ale wierzcie mi, że wiele modelek tego nie robi a potem dziwią się, że agencja nie daje im zleceń. To bardzo prosta czynność, jednak mam wrażenie, że na jej temat napiszę jeszcze kilka postów.
 • rozmawiać z innymi – Zdziwiło Cię to? A może uważasz, że rozmawianie to żadna umiejętność? Jeśli tak to jesteś w błędzie. Od tego jak dobrze opanujesz czynność rozmawiania z innymi zależy twoja kariera. Zaufaj mi. W kolejnych postach Ci to udowodnię.
 • ufać agencji – Z drugiej strony agencja musi dołożyć wszelkich starań, aby zdobyć to zaufanie. Ale jeśli to robi i agencja jest godna zaufania, a ty mimo to im nie ufasz, to nie wróży sukcesu, ani tobie ani agencji. Współpraca modelki i agencji musi opierać się na zaufaniu i wierze w to, że każda ze stron pracuje na sukces swój i drugiej strony. Dlatego też agencja będzie chciała sprawdzić czy jesteś osobą godną zaufania oraz czy ty nie masz przypadkiem problemów z zaufaniem innym. Sprawdzić to może już na rozmowie kwalifikacyjne więc przygotuj się dobrze.

Poznaliście czynności jakie wykonuje modelka w swojej pracy. Teraz czas na wasze kompetencje i cechy:

 • wymiary - To najlepiej sprawdzić na stronie www.jakzostacmodelka.pl . Te dane bardzo łatwo sprawdzić na rozmowie kwalifikacyjnej więc warto podać prawdziwe. Często się zdarza, że dziewczyny nie wiedza jak się zmierzyć i wychodzą inne liczby podczas rekrutacji. Nie przejmuj się tym. Po prostu zaufaj agentce – ona wie co robi.
 • wie jakie wymiary są prawidłowe - Podczas rozmowy kwalifikacyjnej może się okazać, że masz inne zdanie na temat wymiarów niż agentka. W tej sytuacji zaufała bym osobie pracującej w tej branży. A nawet jeśli jest to osoba niedoświadczona, która nie zna się na rzeczy nie ma sensu psuć sobie nastroju kłótnią o centymetry. Wysłuchaj potakując.
 • dba o swoje ciało – Przygotuj się na takie pytanie. Agentka będzie sprawdzać w jaki sposób dbasz o ciało. Sama odpowiedź: “tak – dbam o ciało” to za mało. Głównie chodzi tutaj o to co jesz oraz jakie uprawiasz sporty. Może też się pojawić pytanie o używki, np. czy palisz papierosy.
 • umiejętność pozowania – wbrew pozorom to bardzo trudna umiejętność, zwłaszcza dla początkujących modelek. Najprostsze rozwiązanie to obserwować zawodowców i ćwiczyć przed lustrem. Agentce będzie trudno to ocenić podczas rozmowy kwalifikacyjnej i zdaje sobie ona sprawę, że musisz się tego nauczyć. Uważaj jednak! Agencja często rozmawia z fotografem o tym jak się z Tobą pracowało. A to bardzo ważne informacje. Zbieraj dobre referencje – zawsze!
 • umiejętność chodzenia na wybiegu – podobnie jak z pozowaniem. Umiejętność trudna wymagająca ćwiczeń przed lustrem. Podobnie sprawdzana.
 • odporność na stres i umiejętność pracy pod presją czasu – To się zdarza w tej pracy. Pokaz jest o 11 rano, a trzeba zrobić jeszcze makijaże i fryzury kilkunastu modelkom z czego kilka z nich się spóźniło. Kolekcja jest jeszcze nie gotowa, buty okazują się za małe, a konferansjer już zapowiada Wasze wyjście. W takich sytuacjach potrzebna jest zimna krew, skupienie na swoich obowiązkach i nie wpadanie w panikę. Agencja tego od Ciebie oczekuje i nie omieszka tego sprawdzić zanim Cię zatrudni.
 • umiejętność zaangażowania – To odwrotność słomianego zapału. Agencja poszukuje osób zaangażowanych. Nie ma co ukrywać, że modeling wymaga poświęceń. Jak każda praca. Jednak praca modelki daje sporo bonusów. Przygotuj się jednak na to, że agencja będzie chciała wiedzieć czy jesteś w stanie poświęcić piątkowe spotkanie ze znajomymi na rzecz sesji zdjęciowej, lub czy w ferie pojedziesz na pokaz mody w Gdańsku zamiast z rodziną na narty.
 • dyscyplina - to umiejętność podporządkowania się. Na pewnym etapie realizacji zlecenia nie ma już czasu na negocjowanie warunków lub nawet asertywne wygłaszanie swoich poglądów. Trzeba być, robić i zgadzać się. Jeśli wyszło coś nie spodziewanego potrzeba z tym poczekać na odpowiedni moment.  Są takie chwile kiedy nie ma czasu na dyskusje. Musisz zaufać agencji, podporządkować się i zrobić to co do Ciebie należy. Jeśli jesteś zbyt silną indywidualnością i za bardzo skoncentrowana na sobie i swoich potrzebach to agentka sprawdzi to zanim zostaniesz zatrudniona.

Dużo tego, prawda? No to mam nowinę dla Ciebie: to dopiero połowa!

Wracamy do tematu rekrutacji w agencji modelek. 10 minut, które poświęcisz na przeczytanie tych postów pozwolą Tobie przygotować się do spotkania w taki sposób, że pracownicy agencji nie tylko będą chcieli z Tobą pracować, ale zakochają się w Tobie :) .

Jedyne co musisz zrobić, to zostać idealną modelką! Trudne? Wcale nie!

Czytaj uważnie a przekonasz się, że być może już teraz jesteś tą idealną kandydatką.

 • umiejętność zarządzania sobą w czasie – to bardzo fachowa nazwa na coś bardzo prostego: nie spóźnianie się. Każda agencja szuka modelek, na które można liczyć i które zawsze stawiają się w umówionym miejscu o umówionej porze. Dlatego też nie spóźnij się na rozmowę. Nie przychodź też za wcześnie. Po prostu przyjdź na czas. Jeśli jednak agentka zapyta Cię o spóźnialstwo radzę powiedzieć prawdę. Dla dobra Twojego i agencji. Dzięki temu agentka wie, że w przypadku zlecenie warto zadzwonić do Ciebie dwa razy.
 • lojalność - to bardzo ceniona cecha w każdym szanującym się przedsiębiorstwie. A pracownicy lojalni są na wagę złota. Jeśli chcesz mieć dobre układy z agencją, dużo zleceń i otwartą drogę do kariery dbaj o zdrową relację w pracy. Nie kłam, nie oszukuj, nie kradnij. Podczas rekrutacji są sposoby na to, aby sprawdzić Twoją lojalność. Jeśli masz z tym problemy zastanów się 2 razy czy powinnaś dla kogoś pracować.
 • sumienność - to pewna konsekwencja i wytrwałość przy realizacji zadań, których się podjęliśmy. Jeśli zaczniesz współpracę to agencją będzie od Ciebie wymagała zaangażowania oraz sumiennego przykładania się do zleconych obowiązków. Tak jak w innych dziedzinach i tutaj da się ściemniać i oszukiwać. Podobnie jak w innych dziedzinach ma to jednak krótkie nogi. Wcześniej czy później ktoś się zorientuje i zakończy współpracę. A jeśli przeprowadzi dobrą rekrutację będzie w stanie wykryć brak sumienności zanim zaoferuje pracę.
 • umiejętność znajdywania kompromisów - Modeling to praca z ludźmi. Zawsze w takich sytuacjach pojawiają się konflikty oparte na różnicy zdań. W takich sytuacjach trzeba zachować się asertywnie i umieć rozpocząć dyskusję. Uważaj jednak! Agencje nie szukają silnych indywidualności. Jeśli za bardzo stawiasz na swoim może to oznaczać, że nie ufasz agencji, nie zależy Ci na obopólnym sukcesie i nie da się z Tobą osiągnąć satysfakcjonującego kompromisu. Żadna agencja Cię nie zatrudni jeśli nie będziesz skłonna do dyskusji i szukania rozwiązań dobrych dla każdej ze stron.
 • asertywność - To krótko mówiąc umiejętność mówienia o swoich potrzebach, oczekiwaniach i wątpliwościach w taki sposób, aby nie urazić drugiej osoby. To bardzo się przydaje, gdy załatwiasz interesy. W końcu chodzi o to, aby wszystkie strony były zadowolone. Jeśli coś Ci nie pasuje, to Twoim obowiązkiem jest o tym powiedzieć agencji. A równocześnie uważać, aby nikogo tym nie urazić i nie narobić kłopotu. To może się wydawać trudne do sprawdzenia, ale wierz mi – da się. Więc bądź gotowa.

Na koniec kilka cech ogólnych:

 • korzystanie z internetu – coraz częściej to podstawa kontaktu agencji z modelką. W modelingu wymagana jest umiejętność korzystania z internetu. Bardzo łatwo to sprawdzić sprawdzając czy masz maila i konta na społecznościach internetowych takich jak Facebook, Nasza-klasa. Jeśli jeszcze nie posiadasz tych umiejętności to sugeruje szybko je nadgonić – to nie jest takie trudne.
 • telefon na abonament (nie na kartę) – Uważaj, bo o to też możesz zostać zapytana. Pewnie zastanawiasz się po co agencji te informacje i jaki to ma wpływ. Warto wiedzieć, że  kontakt z modelką, która posiada telefon z abonamentem jest znacznie ułatwiony. Nie ma nic gorszego dla agencji jak modelka spóźniona na sesję zdjęciowa, która czeka, aż ktoś do niej zadzwoni i powie jak ma dojechać do fotografa. Profesjonalna modelka w takiej sytuacji sama dzwoni do agencji. A jeśli jeszcze nie jesteś przekonana do tego argumentu to wyobraź sobie sytuację kiedy przychodzisz na zlecenie, przy którym klient się “dziwnie zachowuje”. Jak w tej sytuacji chcesz skonsultować się z agencją, jeśli właśnie skończyła Ci się kasa na karcie?
 • skłonność do częstych kontaktów mailowo telefonicznych – masz pytanie dotyczące zlecenia? Nie znasz adresu fotografa? Nie pamiętasz, o której zaczyna się casting? Nie wiesz jakie buty zabrać na pokaz mody? W takich sytuacjach nie zgaduj – zadzwoń do agencji i dowiedz się od razu. A jeśli masz dostęp to sprawdź czy nie dostałaś tych informacji na mailu lub sms’em. Zadaniem agenta w agencji jest dostarczenie Tobie wszystkich informacji. Jego obowiązkiem jest odebrać telefon i udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi. Ta zasada obowiązuje w obie strony. Zawsze odbieraj telefon od agencji. Dzwoni do Ciebie nie tylko agent, ale zlecenie, perspektywa zarobienia i twoja przyszła kariera. Nie pozwól, aby okazja przeleciała Ci koło nosa. Jeśli nie możesz odebrać wyślij sms’a. Jeśli nie możesz wysłać sms’a to oddzwoń jak najszybciej. Nawet jak jesteś bardzo zajęta (np: przygotowujesz się do matury) odbierz i wyjaśnij swoją sytuację. Już podczas umawiania się na rozmowę zadbaj o to, aby wypaść profesjonalnie w tym względzie.

To są wszystkie cechy i umiejętności, które sprawdza profesjonalna agencja modelek podczas rekrutacji. Część z nich wydaje się oczywista (jak wiek, wymiary i rodzaj telefonu), ale niektóre nie są takie jednoznaczne. Pewnie zastanawiasz się jakim sposobem agencje sprawdzają to, czy jesteś asertywna, czy tez odporna na stres.

Zdradzę wam tutaj najważniejszy sekret rekrutacji. Jak dowiedzieć się, czy ktoś posiada daną cechę, której wydawało by się, nie da się sprawdzić podczas krótkiej rozmowy?

Jak bowiem sprawdzić czy ktoś jest asertywny, sumienny, dojrzały itp., mając do dyspozycji kilkanaście minut rozmowy. Odpowiedź jest bardzo prosta i nazywa się “sprytne pytania”. Oto przykład takiej rozmowy z kandydatką na modelkę:

AGENT: W CV napisałaś że umiesz grać na skrzypcach – to pewnie wymagało dużo ćwiczeń i sumienności?
KANDYDATKA: Tak. To doświadczenie wiele mnie nauczyło.
A: Czy możesz przywołać jedną taką sytuację która wymagała od ciebie sumienności
K: O tak! Było ich kilka. Zgłosiłam się na konkursu miedzy szkolnego i zupełnie zapomniałam że w między czasie jadę z rodzicami na tydzień poza miasto. Jak wróciłam miałam bardzo mało czasu na naukę.
A: Co wtedy chciałaś osiągnąć?
K: Wygrać konkurs oczywiście. Ale nie tylko. Gdybym nie wzięła udziału w konkursie z powodu nieprzygotowania zawiodłabym rodzinę.
A: Co wtedy zrobiłaś?
K: Poprosiłam korepetytora o dodatkowe lekcje. Ćwiczyliśmy codziennie.
A: I co? Jak Ci poszło na konkursie?
K: No cóż – nie wygrałam. Ale poszło mi bardzo dobrze. Zagrałam czysto i mojej rodzinie bardzo się podobało. Miło wspominam ten konkurs.

Dzięki “sprytnym pytaniom” agent wie, że dziewczyna faktycznie jest sumienna i potrafi się przyłożyć do swojej pracy. Przeanalizujmy pytanie po pytaniu

 • ROZGRZEWKA: Najpierw A zadał luźne pytanie na temat sumienności. Czasami może być to pytanie wprost: “Czy uważasz się za osobę sumienną?”. W ten sposób A otworzył nowy temat do dyskusji.
 • SYTUACJA: drugie pytanie to prośba o przywołanie sytuacji, w której cecha której szuka A, była przydatna. “Czy byłaś w takiej sytuacji kiedy cecha X była potrzebna?”
 • CEL: To bardzo ważne pytanie o to jaki efekt swoich działań chciała osiągnąć w danej chwili kandydatka. Dzięki temu A sprawdza czy posiada ona daną cechę i do tego czy jest ona dobrze ukierunkowana.
 • ZACHOWANIE: Na tym etapie A pyta co dokładnie zrobiła kandydatka w danej sytuacji. A stara się wyciągnąć opis zachowania a nie samo stwierdzenie że zachowała się asertywnie, dojrzale, sumiennie. Dokładne i konkretne decyzje, zachowania i czynności. Tylko dzięki temu A będzie wiedzieć, że faktycznie rozumie ona i posiada daną cechę.
 • EFEKT: Nie tylko chodzi o to aby posiadać daną cechę i umieć zachowywać się zgodnie z nią ale również chodzi o to, aby być efektywnym w tym co się robi.

Oto cały sekret profesjonalnej rekrutacji. Teraz wystarczy że wrócisz do poprzedniej postów. Sprawdzisz wymagania. I przygotujesz się na rozmowę. Idealna kandydatka podczas pierwszego pytania rozgrzewkowego sama przywoła historię ze swojego życia, poda co chciała wtedy osiągnąć, co dokładnie zrobiła i jaki był tego efekt.

Ten system rekrutacji jest stosowany w wielu profesjonalnych firmach. Znając “sprytne pytania” nie tylko szybciej dostaniecie się do dobrej agencji modelek ale również za kilka lat do twojej wymarzonej pracy.

UWAGA! Przestrzegam przed zmyślaniem i przygotowywaniem zmyślonych historyjek. Takie kłamstewka w końcu i tak wyjdą podczas pracy przynosząc szkody i Tobie i Twojej agencji. Poza tym są narzędzia do sprawdzania prawdomówności. Jeśli nie posiadasz jakiejś cechy o którą pyta agentka po prostu się do tego przyznaj. Dzięki temu agentka będzie wiedziała nad czym musi z Tobą popracować. Nikt nie oczekuje, że modelka będzie nie tylko piękna, posiadała odpowiednie wymiary oraz posiadała te wszystkie cechy charakteru.
Jeśli nie posiadasz jakieś cechy (asertywności, sumienności, odporności na stres,…) to wolno Ci powiedzieć: “Nad tą cechą właśnie pracuję”, „ Mam nadzieję, że przy współpracy z agencją uda mi się ją rozwinąć”.

Powodzenia!

Więcej ciekawych porad przeczytacie na blogu Marty Gierlińskiej

Dominika

Dominika - sesja CASTINGDominika - sesja CASTINGDominika - sesja CASTINGDominika - sesja CASTINGDominika - sesja CASTINGDominika - sesja CASTING

Marcin Lewandowski
Tel 600 718 264
ml@fotomarceli.com