akt - fotografia aktu

Fotografia aktu Marcina Lewandowskiego

Informacje

Dotyczy kobiet, mężczyzn i par.

Jak wygląda sesja?

Sesja zdjęciowa może odbyć się w studio (najczęściej wybierana opcja) lub plenerze. Sesja buduarową zrealizujemy w Twojej garderobie, sypialni czy innym wskazanym przez Ciebie miejscu. Każda trwa średnio 2 godziny, jednak prowadzić ma zawsze do oczekiwanych efektów fotograficznych i czas ten może się wydłużyć. Możesz przyprowadzić dowolną osobę dla towarzystwa, jednak doświadczenie uczy, że najlepiej czujesz się w wyłącznej relacji Ty-Fotograf. W fotografii aktu pracuję bez asystenta.  Liczę zawsze na Twoją spontaniczność, udzielam niezbędnych rad i wskazówek dotyczących układów ciała i gestów. Pracuję z Tobą ale i ze światłem, które w fotografii aktu jest trudne ale kluczowe. Oboje będziemy wdzięczni za wyrozumiałość: ja muszę mieć czas na ustawienie światła, Ty na oswojenie się z nową sytuacją.

Będę wdzięczny…

Jeśli przed sesją ubierzesz się “bez gumek” tak, aby Twoja skóra była bez odcisków po bieliźnie, pasku zegarka…  Gdy weźmiesz swoją muzykę, przy której dobrze się czujesz oraz przejrzysz zasoby swojej garderoby i dodatków – sznur pereł, bransoletki, buty na wysokim obcasie, bieliznę… Twój balsam do ciała lub oliwka nałożone tuż przed sesją spowodują efekt gładkości skóry i “ślizgania” i “głębi” światła. Światło aktu lubi również mocniej pomalowane oczy i nielakierowane paznokcie.

Jestem!

Profesjonalistą. Nie płacisz tylko za zdjęcia, ale również za świetną atmosferę, bezpieczeństwo i zaufanie. Jesteś obiektem fotograficznym w razie potrzeby dotykanym jedynie wierzchem dłoni i to,  jedynie w niektórych układach wymagających precyzji kształtu. Nigdy nie komentuję – doradzam, poprawiam, ustawiam, proponuję. Nie jestem chłopcem lecz mężczyzną. Moje spojrzenie na Twoje piękno będzie inne niż kobiety fotografa. Ty wybierasz.

Dlaczego?

To najważniejsze pytanie, które zadajemy sobie, świadomie lub nie, dokonując przeróżnych wyborów życiowych. Jeśli  decydujesz się na Fotografię Aktu Marcina Lewandowskiego lub jeszcze się wahasz, odpowiedz sobie na pytanie: czy warto spróbować, czy też nie, i żałować że się nie spróbowało. Ja dołożę wszelkich starań, aby powstałe zdjęcia były nie tylko piękne, ale również były niezwykłą pamiątką z czasu naszego spotkania. To czy powiększenia subtelnych, zjawiskowych zdjęć zawisną na ścianie w Twoim domu, będą oryginalnym prezentem dla partnera, czy może trafią do szuflady jest jedynie kwestią wyboru. Twojego wyboru.  Najważniejsze, że je zrobiliśmy!

Photoshop?!

Czy go użyć i kiedy. Poniżej przedstawiam zastosowanie popularnego programu do edycji zdjęć na przykładzie fotografii, którą wykonałem dla potrzeby wyjaśnienia tego zagadnienia.  Niewiele osób wie, że nie ma sensu zgubienia “kliku niezbędnych kilogramów” przed sesją. Owszem, w przemyśle modelek, agencja bądź fotograf wybiorą modelki o nienagannej figurze i urodzie bo oszczędzą sobie późniejszej pracy w postprodukcji zdjęcia, ale na ogół i tak zdjęcia są modyfikowane.

W mojej fotografii aktu, to Ty decydujesz o stopniu użycia PhotoShop’a lub jego braku. Szanuję każdą Twoją decyzję pomimo, iż ingerencja graficzna jest czasochłonna a koszt jej zastosowania spoczywa po mojej stronie.

©

W programie Pytanie na Śniadanie TVP mówię o fotografii aktu:

www.pytanienasniadanie.tvp.pl/17177120/co-piaty-polak-rozbiera-sie-do-zdjec

©

tn_PhotoShop_przed i po

Takie zdjęcia są w cenie…

Ilość wybranych zdjęć Cena za jedno zdjęcie
10 – 20 zdjęcia 55 zł
21 – 30 zdjęcia 45 zł
31+ zdjęcia 35 zł

Minimalna ilość zakupionych zdjęć to 10!

Zapraszam do galerii Aktu. Są tu wybrane prace z pośród setek, które wykonałem na przestrzeni ostatnich lat. Jeśli chcesz obejrzeć więcej zdjęć, zapraszam do studia.

Kontakt ze mną – od Niedzieli do Niedzieli:

Marcin Lewandowski

ml@fotomarceli.com

ml@fotomaximus.com

tel.  600 718 264

Adres studia, mapka…

 ul. Wynalazek 1 lok. 2

02-677 Mokotów, Warszawa, Poland

©

©

Kilka zdjęć z sesji wykonanej Canon EF 16-35 mm f/2.8 L II USM, czyli zupełnie inna perspektywa aktu artystycznego :-)

®

http://www.blog.fotomaximus.com/portfolio/studio/silver/

 

 

tn_b, fotograf akt Warszawa, fotografia aktutn_a1, fotograf akt Warszawa, fotografia aktu

Zdjęcia aktu dla par. Studio aktu Warszawa.

Zdjęcia aktu dla par. Studio aktu Warszawa.

 

tn_kIMG_2325, fotograf akt Warszawa, fotografia aktu

tn_blog_2a, akt Warszawa, fotografia aktu warszawa

fotografia akt Warszawafotografia akt Warszawa

Akt miłosny dwojga zakochanych… Zdjęcia szczególne, intymne, niezwykle dla nich ważne… Bez imion, bez twarzy, tak dla przykładu w krótkiej wariacji pokazuję. Może dodam, że nie w studio były realizowane, taka sesja buduarowa trochę…

 

"Dłonie"

“Dłonie”

    zdjęcia aktu artystycznego dla par, fotograf aktu artystycznego Warszawafotograf akt warszawa, fotografia aktu warszawa

fotograf akt warszawa, fotografia aktu, akty warszawa, akt studio

tn_33tn_19

tn_40tn_2 (2)

tn_IMG_0104, Marcin Lewandowski fotografia akt

tn_kIMG_0192akt

akt

tn_kIMG_2240a, fotografia aktu warszawa, akt warszawa, fotograf akt warszawa

tn_Olga

tn_Olgaaktakt

tn_a_blog, fotograf aktu warszawa

aktaktaktakt

K

akt

aktakt

EM

Marcin Lewandowski
Tel 600 718 264
ml@fotomarceli.com